Tarkista selaimen asetuksista, että JavaScript ja evästeet ovat käytössä.

Mikäli JavaScript on käytössä, mutta jokin selainlaajennus estää sen lataamisen, poista selainlaajennus käytöstä.

Tuloksia, rahapelejä, tv-urheilua

Urheilu
 
Helsingin Sanomat
Golf

Vuosaari, Helsinki: Finnish Tourin finaalikilpailu:

Tilanne 36/54 reiän jälkeen, par 72:

Miehet:

138 lyöntiä (6 alle parin): Peter Puhakka Golf Talma 70+68, Kalle Samooja Aura Golf 67+71,

139 (–5): Aleksi Myllymäki Nokia River Golf 69+70, Olli Järvi Golf Pirkkala 69+70, Miki Kuronen Nurmijärvi Golfklubi 69+70, Matti Meriläinen Katinkulta Golf 67+72, Tuomas Salminen Suur-Helsingin Golf 65+74.

Naiset:

147 (+3): Anna Kuitunen Golf Talma 76+71,

151 (+4): Isabella Sahlberg Vuosaari Golf Helsinki 76+75, Tiia Koivisto Hirvihaara Golf Mäntsälä 75+76, Hannele Mikkola Sarfvik Golfklubi 72+79.

Jalkapallo

Veikkausliiga:

RoPS–PK-35 Vantaa 1–0 (0–0)

63. Juha Pirinen rp. 1–0.

Erotuomari: Jari Järvinen.

Yleisöä: 1323.

RoPS: Ricardo Schuck Friedrich, Jarkko Lahdenmäki, Juha Pirinen, Lassi Järvenpää (82. Aapo Heikkilä), Abdou Jammeh (v), Antti Okkonen, Robert Taylor, Jose Antonio Pedrosa Galan (v+v= 85. ua), Janne Saksela, Eetu Muinonen (75. Mika Mäkitalo), Albert Prosa (58. William John).

PK-35 Vantaa: Daniel Kollar, Altim Ademaj, Leo Väisänen (v), Ojembe Olatuga (v), Ahmed Said Ahmed, Marcus Heimonen, Ymer Xhaferi, Reza Heidari (79. Daniel Rantanen), Masar Ömer, Karim Jouini (72. Driton Shala), Kevin Mombilo.

HIFK–PS Kemi 3–1 (1–0)

20. Aleksi Ristola 1–0, 55. Pauli Kuusijärvi 2–0, 66. Erik Törnros 2–1, 88. Juho Mäkelä 3–1.

Erotuomari: Toni Pohjoismäki.

Yleisöä: 2510.

HIFK: Tomi Maanoja, Pauli Kuusijärvi, Tommi Vesala, Xhevdet Gela, Pekka Sihvola, Juho Mäkelä, Juho Pirttijoki, Aleksi Ristola (75. Jani Bäckman), Mika Väyrynen (89. Tuomas Mustonen), Nnaemeka Anyamele (v), Joni Korhonen (61. Otto-Pekka Jurvainen).

PS Kemi: Mikko Vilmunen, David Jonathan Bitsindou, Filip Valencic (84. Christian Eissele), Erik Törnros, Cornelius Stewart, Janne Turpeenniemi, Matias Ojala (v), Zeljko Savic, Aleksi Räihä (64. Henri Louste), Ryan Gilligan, Tuomo Könönen (v) (68. Aleksi Gullsten).

FC Inter–HJK 3–2 (2–0)

17. Kennedy Ugoala 1–0, 39. Njazi Kuqi 2–0, 53. Aleksi Pelvas 2–1, 66. Kuqi 3–1, 73. Pelvas rp. 3–2.

Erotuomari: Kalle Mäkinen.

Yleisöä: 2279.

FC Inter: Jukka Lehtovaara (v), Egzon Belica, Petros Kanakoudis, Ari Nyman, Erfan Zeneli, Solomon Duah (77. Joni Aho), Kosta Manev (61. Arttu Hoskonen), Kennedy Ugoala (86. Benjamin Källman), Henri Lehtonen, Faith Friday Obilor, Njazi Kuqi.

HJK: Thomas Dähne, Lum Rexhepi, Alfredo Jose Morelos Avilez, Toni Kolehmainen, Ville Jalasto, Aapo Halme (v) (90. Evans Mensah), Anthony Annan (v), Sebastian Sorsa, Akseli Pelvas, Lassi Lappalainen (75. Mikael Forssell), Sebastian Dahlström (46. Nnamdi Oduamadi).

Ilves–VPS 0–0

Erotuomari: Antti Munukka.

Yleisöä: 3270.

Ilves: Mika Hilander, Felipe Aspegren, Pavle Milosavljevic (v), Marco Matrone (86. Yunus Sentamu Junior), Jonne Hjelm (v) (57. Lauri Ala-Myllymäki), Mikael Soisalo, Tatu Miettunen, Jaakko Juuti (74. Tuure Siira), Reuben Ayarna, Emile Paul Tendeng (v), Antti Koskinen.

VPS: Jevgeni Kobozev, Timi Lahti, Jesper Engström, Jerry Voutilainen, Veli Lampi, Steven Morrissey (71. Andre Anthony Clennon), Jonas Levänen (v) (82. Kevin Peth), Aatu Laatikainen, Nikko Boxall, Loorents Hertsi (56. Pyry Soini), Sebastian Strandvall.

FC Lahti–KuPS 1–1 (1–0).

39. Jani Tanska 1–0, 80. Fuad Gbolahan Salami rp. 1–1.

Erotuomari: Petri Viljanen.

Yleisöä: 1471.

FC Lahti: Aleksandr Vasjutin, Jani Tanska, Mikko Hauhia, Duarte Tammilehto, Jasse Tuominen, Hassan Sesay, Santeri Hostikka, Kalle Multanen (85. Pavel Osipov), Aleksi Paananen, Mikko Kuningas, Jussi Länsitalo.

KuPS: Johannes Kreidl, Juha Hakola, Petteri Pennanen, Mika Ääritalo (65. Saku Savolainen), Paul Odeh Onobi (v) (46. Sasa Jovovic), Tijan Jaiteh (73. Urho Nissilä), Aliyu Audu Abubakr, Babacar Diallo, Tuomas Rannankari, Fuad Gbolahan Salami, Azubuike Emmanuel Egwuekwe (v).

Trofa: Naisten EM-karsintaa, lohko 2:

Portugali–Suomi 3–2 (2–2)

21. Emmi Alanen rp. 0–1, 27. Sanni Franssi 0–2, 29. Claudia Neto 1–2, 45. Neto rp. 2–2, 84. Neto rp. 3–2.

Suomi: Tinja-Riikka Korpela (v); Tuija Hyyrynen (90. Iina Salmi), Anna Westerlund, Maija Saari (v) (74. Emma Koivisto), Annika Kukkonen; Ria Öling, Emmi Alanen, Nora Heroum (v), Natalia Kuikka; Linda Sällström (82. Jenny-Julia Danielsson), Sanni Franssi.  

 

Ruotsin Allsvenskan perjantaina: Jönköpings S–Hammarby 0–1, Örebro–Sundsvall 3–3.

Tanskan liiga perjantaina: Esbjerg–Randers 1–1 (Joni Kauko R vaihtoon 69. minuutilla).

Jääkiekko

Liigan avauskierros:

Lukko–HIFK vl. 4–5 (0–1, 3–2, 1–1, 0–0, 0–1)

1. erä: 13.20 Robert Leino (Miro Heiskanen) 0–1.

2. erä: 22.35 Robert Leino (Saku Salmela-Tomi Tuomisto) 0–2, 28.11 Jesse Virtanen (Ville Vahalahti-Aaron Gagnon) 1–2, 31.21 Joose Antonen (Toni Koivisto) 2–2 yv, 31.59 Rony Ahonen (Valentin Claireaux) 3–2, 34.31 Juhamatti Aaltonen (Jasse Ikonen) 3–3.

3. erä: 47.39 Miro-Pekka Saarelainen (Joe Finley-Tomi Tuomisto) 3–4, 59.57 Ville Vahalahti (Janne Niskala) 4–4 av im.

4. erä: Maaliton. 

 

Vl-maali: Juuso Puustinen 4–5.

Jäähyt yhteensä: Lukko 3x2 min=6 min, HIFK 2x2 min=4 min.

Torjunnat: Antti Karjalainen Lukko 6+6+11+4 =27 (poissa 59.18–59.27, 59.38–59.57), Kevin Lankinen HIFK 3+11+7+2=23.

Yleisöä: 3783.

Jukurit–Sport 1–3 (0–1, 0–1, 1–1)

1. erä: 15.00 Joel Kiviranta (Ari Gröndahl-Lassi Kokkala) 0–1.

Jäähyt: 6.10 Filip Riska Sport 2 min, 18.27 Mikko Pukka Sport 2 min.

2. erä: 34.44 Olavi Vauhkonen (Mikko Pukka-Joonas Komulainen) 0–2.

Jäähyt: 31.38 Ville Hyvärinen Jukurit 2 min.

3. erä: 40.36 Janne Kumpulainen (Miika Koivisto-Zach Budish) 1–2, 51.40 Olavi Vauhkonen (Ville Viitaluoma) 1–3 yv.

Jäähyt: 49.13 Mikko Pukka Sport 2 min, 50.42 Janne Kumpulainen Jukurit 2 min.

Jäähyt yhteensä: Jukurit 2x2 min=4 min, Sport 3x2 min=6 min.

Torjunnat: Sami Rajaniemi Jukurit 4+6+3=13 (poissa 56.08–60.00), Mika Järvinen Sport 15+9+11=35.

Yleisöä: 4200.

KooKoo–SaiPa 3–2 (2–0, 0–2, 1–0)

1. erä: 8.36 Josh Green (Kai Kantola-Juha-Pekka Haataja) 1–0 yv, 12.53 Josh Green (Juha-Pekka Haataja-Ryan O'Connor) 2–0 yv.

Jäähyt: 7.29 Per Savilahti-Nagander SaiPa 2 min, 12.13 Ville Vainikainen SaiPa 2 min, 16.55 Juha-Pekka Haataja KooKoo 2 min.

2. erä: 20.44 Tero Koskiranta (John McFarland-Kalle Maalahti) 2–1, 33.51 Mikael Kuronen (Eetu Koski) 2–2.

Jäähyt: 24.41 Veeti Vainio KooKoo 2 min, 30.56 Marlo Koponen KooKoo 2 min, 37.25 Lauri Taipalus SaiPa 2 min.

3. erä: 50.51 Ryan O'Connor (Juha-Pekka Haataja-Josh Green) 3–2 yv sr.

Jäähyt: 40.56 Kim Strömberg SaiPa 2 min, 45.41 Eero Savilahti KooKoo 2 min, 49.32 Kalle Maalahti SaiPa 2 min, 50.51 Brett Carson SaiPa 2 min, 51.13 Kim Strömberg SaiPa 2 min.

Jäähyt yhteensä: KooKoo 4x2 min=8 min, SaiPa 7x2 min=14 min.

Torjunnat: Niklas Treutle KooKoo 3+10+7=20, Jussi Markkanen SaiPa 11+7+14=32 (poissa 58.43–59.15, 59.24–59.59).

Yleisöä: 4712.

TPS–Kärpät 3–2 (1–0, 1–1, 1–1)

1. erä: 17.19 Ilkka Heikkinen (Eric Perrin) 1–0 yv.

Jäähyt: 13.27 Harri Tikkanen TPS 2 min, 16.38 John Albert Kärpät 2 min.

2. erä: 33.03 Mika Pyörälä (Niklas Olausson) 1–1, 38.43 Ilkka Heikkinen (Erik Thorell-Dave Spina) 2–1.

Jäähyt: 25.23 Henrik Tallinder TPS 2 min, 29.00 Miro Keskitalo TPS 2 min, 36.40 Mikael Ruohomaa Kärpät 2 min.

3. erä: 41.31 Mika Pyörälä (Lasse Kukkonen-Mikko Lehtonen) 2–2 yv vt, 47.57 Erik Thorell (Tomi Kallio-Jani Forsström) 3–2.

Jäähyt: 41.25 Oskari Setänen TPS 2 min (kärsi Dave Spina), 50.11 Jani Hakanpää Kärpät 2 min, 54.44 Mikko Lehtonen Kärpät 2 min.

Jäähyt yhteensä: TPS 4x2 min=8 min, Kärpät 4x2 min=8 min.

Torjunnat: Oskari Setänen TPS 7+8+5=20, Jussi Rynnäs Kärpät 8+5+9=22 (poissa 58.27–60.00).

Yleisöä: 7251.

Tappara–Ässät 3–0 (1–0, 1–0, 1–0)

1. erä: 19.33 Henrik Haapala (Jani Lajunen-Veli-Matti Savinainen) 1–0 yv.

Jäähyt: 6.50 Veli-Matti Savinainen Tappara 2 min, 18.46 Jyri Marttinen Ässät 2 min.

2. erä: 23.36 Veli-Matti Savinainen (Henrik Haapala-Valtteri Kemiläinen) 2–0 yv2.

Jäähyt: 21.41 Jussi Makkonen Ässät 2 min, 22.41 Charles Bertrand Ässät 2 min.

3. erä: 59.56 Henrik Haapala (Jere Karjalainen) 3–0 tm.

Jäähyt yhteensä: Tappara 1x2 min=2 min, Ässät 3x2 min=6 min.

Torjunnat: Dominik Hrachovina Tappara 9+3+16=28, Ari Ahonen Ässät 8+8+4=20 (poissa 57.42–59.56).

Yleisöä: 7300.

KalPa–Pelicans 2–0 (1–0, 0–0, 1–0)

1. erä: 18.54 Mikko Nuutinen (Janne Keränen-Jaakko Rissanen) 1–0 yv.

Jäähyt: 16.13 Aleksi Rekonen Pelicans 2 min, 17.14 Taavi Vartiainen Pelicans 2 min.

2. erä: Maaliton.

Jäähyt: 39.28 Janne Keränen KalPa 2 min.

3. erä: 42.48 Miikka Pitkänen (Joni Nikko-Niko Mikkola) 2–0.

Jäähyt: 43.18 Jussi Timonen KalPa 2 min, 46.58 Miikka Pitkänen KalPa 2 min, 52.17 Joonas Lyytinen KalPa 2 min, 55.56 Sebastian Repo Pelicans 2 min, 57.32 Joonas Lyytinen KalPa 2 min.

Jäähyt yhteensä: KalPa 5x2 min=10 min, Pelicans 3x2 min=6 min

Torjunnat: Eero Kilpeläinen KalPa 5+9+10=24, Janne Juvonen Pelicans 10+9+2=21 (poissa 58.30–60.00).

Yleisöä: 2826.

JYP–Ilves vl. 2–3 (1–0, 1–1, 0–1, 0–0, 0–1)

1. erä: 19.03 Antti Suomela (Joonas Nättinen-Mikko Kalteva) 1–0 yv.

Jäähyt: 6.20 Kai Lehtinen JYP 2 min, 15.14 Mitch Wahl Ilves 2 min, 18.27 Marcus Fagerudd Ilves 2 min.

2. erä: 22.08 Janne Tavi (Sami Niku-Juha-Pekka Hytönen) 2–0 yv, 33.23 Ville Meskanen (Eemeli Suomi) 2–1.

Jäähyt: 21.25 Matias Sointu Ilves 2 min, 28.53 Antti Suomela JYP 2 min, 39.35 Tapio Laakso Ilves 2 min.

3. erä: 45.45 Veli-Matti Vittasmäki (Sami Sandell-Teemu Rautiainen) 2–2.

Jäähyt: 45.56 Marcus Fagerudd Ilves 2 min, 52.45 Nolan Yonkman JYP 2 min, 55.10 Joonas Vihko Ilves 2 min.

4. erä: Maaliton.

Jäähyt: 3.18 Veli-Matti Vittasmäki Ilves 2 min.

Vl-maali: Ville Meskanen 2–3.

Jäähyt yhteensä: JYP 3x2 min=6 min, Ilves 7x2 min=14 min.

Torjunnat: Veini Vehviläinen JYP 8+7+8+0 =23, Antti Lehtonen Ilves 12+7+10+5=34.

Yleisöä: 3503.

KHL-liiga perjantaina: Avtomobilist Jekaterinburg–Moskovan TsSKA 2–4 (0–2, 2–1, 0–1), Barys Astana–Pietarin SKA 3–5 (3–2, 0–0, 0–3), PS: Jarno Koskiranta 1+0. Jugra Hanti-Mansijsk–Severstal Tsherepovets vl. 2–1 (0–0, 0–1, 1–0, 0–0, 1–0),

Lokomotiv Jaroslavl–Torpedo Nizhni Novgorod 1–2 (0–0, 1–0, 0–1).

Mestis: K-Vantaa–RoKi ja. 1–2 (0–1, 1–0, 0–0, 0–1), Espoo United–JYP-Akatemia 2–3 (0–1, 2–1, 0–1), SaPKo–IPK 6–0 (2–0, 3–0, 1–0), Hermes–KeuPa HT 2–3 (1–2, 1–0, 0–1), Hokki–Jokipojat vl. 3–4 (1–1, 1–1, 1–1, 0–0, 0–1), LeKi–TuTo 3–2 (1–0, 0–2, 2–0).

Naisten SM-sarja: KJT–Espoo United 1–5 (0–0, 1–1, 0–4)

Lentopallo

Sønderborg, Tanska: Miesten EM-karsintaturnaus:

Portugali–Suomi 3–0 (25–23, 25–23, 25–20)

Suomen pistemiehet ja plusmiinus: Olli-Pekka Ojansivu 20/+9, Tommi Siirilä 8/+8, Niklas Seppänen 7/0, Jan Helenius 4/-2, Sauli Sinkkonen 5/0, Antti Siltala 3/+1, Eemi Tervaportti 1/+1.

Portugalin parhaat: Marco Evan Ferreira 16/+7, Marcel Keller Gil 11/+11, Filip Cveticanin 11/+9.

Suomi kohtaa lauantaina Ruotsin ja sunnuntaina Tanskan.

Erd, Unkari: Naisten EM-karsintaturnaus:

Suomi–Puola 0–3 (19–25, 16–25, 21–25)

Suomen pisteet ja plusmiinus: Laura Pihlajamäki 9/+6, Pauliina Vilponen 9/+1, Noora Kosonen 7/0, Ronja Heikkiniemi 4/+4, Michaela Madsen 4/+1, Piia Korhonen 2/-1, Salla Karhu 1/-2.

Puolan parhaat: Malwina Smarzek 15/+7, Berenika Tomsia 10/+6, Zuzanna Efimenko 9/+3.

Suomi kohtaa lauantaina Unkarin ja sunnuntaina Viron.

Tennis

Miesten maajoukkuekilpailu Davis Cupin maailmanlohkon välierät, 1. päivä:

Zadar, Kroatia:

Kroatia–Ranska tilanne 1–1

Richard Gasquet R–Borna Coric K 6–2, 7–6 (7–5), 6–1, Marin Cilic K–Lucas Pouille R 6–1, 7–6 (7–4), 2–6, 6–2.

Glasgow, Britannia:

Britannia–Argentiina tilanne 0–1

Juan Martin Del Potro A–Andy Murray B 6–4, 5–7, 6–7 (5–7), 6–3, 6–4, Kyle Edmund B–Guido Pella A myöh.

Rionparalympialaiset

Suomalaistuloksia:

Käsipyöräily 60 km, luokka H3: 1) Paolo Cecchetto Italia 1.33,17, 2) Maximilian Weber Saksa 1.33,17, 3) Charles Moreau Kanada 1.33,17,...8) Jani Peltopuro Suomi 1.39,25.

Uinti:

50 m pu, luokka S9, alkuerät: 1) Tamas Sors Unkari 1.00,58,...14) Leo Lähteenmäki Suomi 1.09,43. –Lähteenmäki karsiutui loppukilpailusta.

Purjehdus:

Luokka 2.4mR, tilanne 10/11 lähdön jälkeen: 1) Matthew Bugg Australia 22 pistettä,... 8) Niko Salomaa Suomi 72.

Ratsastus:

Henkilökohtainen ohjelma, luokka 1a: 1) Sophei Christiansen Britannia/Athene Lindebjerg 78,217,...7) Katja Karjalainen Suomi/High Flow 71,043.

Vapaaohjelma: 1) Christiansen 79,700,... 7) Karjalainen 71,850.

Yleisurheilu:

Naisten pituushyppy, luokka T11: 1) Silvania Costa de Oliveira Brasilia 498,... 9) Ronja Oja Suomi 430.

Jousiammunta:

Taljajousen 1. pudotuskierros, luokka W1: John Walker Britannia–Jean-Pierre Antonios Suomi 131–123. –Antonios putosi jatkosta.

Tv-urheilua

Yle TV2

13.00 Naisten Superpesis: Jyväskylä-Lapua, 3. finaali

15.30, 20.30 ja 23.30 Paralympialaiset

17.00 Lentopallon EM-karsinta: Suomi-Ruotsi

Nelonen Pro 1

16.00 Superpesis: Vimpeli-Sotkamo, 3. finaali

Nelonen Pro 2

17.00 Liiga: Jukurit-KalPa

MTV3

17.00 Ravit: Toto 76, Forssa

MTV Max

13.00 F1: Vapaat harj., Singapore

MTV Max ja MTV Sport 1

16.00 F1: Aika-ajot, Singapore

MTV Sport 2

15.15 Ravit: Toto 76, Forssa

C More Tennis

14.00 Davis Cup

C More Golf

12.30 Nordea Tour: Star for Life Challenge

22.00 Web.com Tour: Boise Open

01.00 PGA Tour Champions: First Tee Open

Eurosport 1

11.30 ja 14.00 Superbike: Saksa

16.30 Bundesliiga: Frankfurt-Leverkusen

18.30 Moottoripyöräily: FIM EWC, Bol d’Or 24h

20.00 Speedwayn EM-sarja: Rybnik

01.00-07.15 FIA WEC: Austin 6h

Eurosport 2

12.15 Australialainen jalkapallo

15.45 ja 21.30 Moottoripyöräily: FIM EWC, Bol d’Or 24h

16.30 Bundesliiga: Bayern München-Ingolstadt

19.30 Bundesliiga: M’gladbach-Werder Bremen

Viasat Jalkapallo HD ja Viasat Sport Premium

14.00 La Liga: Leganes-Barcelona

17.00 Valioliiga: Man City-Bournemouth

19.30 Valioliiga: Everton-Middlesbrough

Viasat Jalkapallo HD ja Viasat Fotboll

21.45 La Liga: Las Palmas-Malaga

Viasat Fotboll

17.15 La Liga: Atlético-Sporting Gijon

19.30 La Liga: Eibar-Sevilla

Viasat Urheilu

14.30 Championship: Cardiff-Leeds

17.15 La Liga: Atlético-Sporting Gijon

19.30 Championship: Birmingham-Sheffield Wednesday

Viasat Urheilu ja Viasat Sport Premium

21.45 Serie A: Napoli-Bologna

Viasat Jääkiekko HD

16.00 KHL: Jokerit-Avangard Omsk

Viasat Jääkiekko HD ja Viasat Hockey

22.30 Jääkiekon World Cup: Eurooppa-USA

03.00 Jääkiekon World Cup: Kanada-Tšekki

Viasat Sport

14.30 Golf: European Tour, Italian Open

Viasat Golf

13.30 Ladies European Tour: Evian Championship

Motors TV

00.30 FIA WEC: Austin 6h

Rahapelejä

Eurojackpot 37/16

Päänumerot (16.9.): 15, 28, 30, 37, 43. Tähtinumerot: 2, 5.

Voitonjako: 5+2 oikein ei yhtään kappaletta, 5+1 oikein 346 062,40 e, 5 oikein 87 242,60 e, 4+2 oikein 3 991,40 e, 4+1 oikein 238,80 e, 4 oikein 111,50 e, 3+2 oikein 52,80 e, 2+2 oikein 19,10 e, 3+1 oikein 17,80 e, 3 oikein 15,20 e, 1+2 oikein 8,90 e, 2+1 oikein 7,90 e.

Keno 37/16

Päiväarvonta (16.9.): 1, 3, 7, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 23, 24, 30, 32, 47, 50, 52, 54, 55, 56, 57. Kunkkunumero: 23.

Ilta-arvonta (16.9.): 1, 2, 3, 6, 19, 20, 22, 23, 28, 30, 32, 38, 45, 46, 47, 51, 54, 60, 64, 68. Kunkkunumero: 51.

Myöhäisarvonta (16.9.): 7, 8, 9, 13, 15, 16, 21, 23, 27, 30, 33, 34, 37, 42, 54, 55, 61, 63, 64, 67. Kunkkunumero: 15.

Perjantai-Jokeri 37/16

(16. 9.): 1 4 1 8 7 0 9.

Voitonjako: 7 oikein ei yhtään kappaletta, 6 oikein 1 kpl voitto-osuus 20 000,00 e, 5 oikein 500,00 e, 4 oikein 50,00 e, 3 oikein 6,00 e, 2 oikein 3,00 e

Tämä aihe on kiinnostava, haluaisin lisää tällaisia uutisia!

Kiitos mielipiteestäsi!

Luitko jo nämä?