OMX Helsinki PI--,--Fortum--,--Kone--,--Neste--,--Nokia--,--Nordea Bank--,--Sampo--,--Nasdaq Composite--,--Alphabet--,--Amazon--,--Apple--,--Facebook--,--Microsoft--,--Tesla--,--OMX Helsinki PI--,--Fortum--,--Kone--,--Neste--,--Nokia--,--Nordea Bank--,--Sampo--,--Nasdaq Composite--,--Alphabet--,--Amazon--,--Apple--,--Facebook--,--Microsoft--,--Tesla--,--
PÄIVÄN TIMANTTI: Moni nuori haluaa äänestää perussuomalaisia, vaikkei välttämättä jaa puolueen arvoja
TalousAsuntosijoittaja halusi vanhuuden turvaaFacebookTwitterSähköpostiKopioi linkkiJaaFacebookTwitterSähköpostiKopioi linkkiTallennaTilaajilleTuomo Pietiläinen31.1.2009 2:00Keravalla asuva hammashoitaja Kati Koivisto, on sijoittanut kahteen yksiöön, joista toinen on Porvoossa ja toinen Helsingin Kalliossa. Koivisto osti ne muutama vuosi sitten miehensä kanssa, koska asuntosijoittaminen oli kiinnostanut pidemmän aikaa. Lue lisää kirjoittajaltaTuomo Pietiläinen FacebookTwitterSähköpostiKopioi linkkiAsiavirheJaaFacebookTwitterSähköpostiKopioi linkkiTallennaIlmoita asiavirheestäFacebookTwitterSähköpostiKopioi linkkiAsiavirheJaaFacebookTwitterSähköpostiKopioi linkkiTallennaIlmoita asiavirheestä
MAINOS: LähiTapiolaEnnakoi vahingot ja turvaa yrityksesi toiminta – muista nämä viisi asiaaMAINOS Jos yritys ei osaa varautua vahinkoihin etukäteen, voi seurauksena olla iso lasku ja yritystoiminnan pysähtyminen, pahimmassa tapauksessa jopa kaatuminen. Asiantuntijamme kertoo, kuinka yritys voi estää tai vähentää häiriöitä ja vahinkoja järjestelmällisesti.
MAINOS: GenelecJuuret tiukasti Iisalmen mullassa – ”Emme ole jääneet yksittäisen keksinnön varaan”MAINOS 45-vuotias Genelec on tänä päivänä kansainvälinen menestyjäyritys, jolla on tytäryhtiöt USA:ssa, Japanissa ja Kiinassa sekä 100 maahantuojakumppania. Tuotteet kuitenkin suunnitellaan ja valmistetaan edelleen Iisalmessa.
MAINOS: AccentureTämä vallankumous tuo ennennäkemättömiä mahdollisuuksia, mutta myös huolia: Onko kenenkään työpaikka enää turvassa?MAINOS Huipputeknologiat kirittävät luovuuden ja yhteisöllisyyden tiikerinloikkaa. Asiantuntija Tim Hall toteaa, että varsinkin tekoäly vaikuttaa työelämään kuin hyökyaalto.
OMX Helsinki PI--,--Fortum--,--Kone--,--Neste--,--Nokia--,--Nordea Bank--,--Sampo--,--Nasdaq Composite--,--Alphabet--,--Amazon--,--Apple--,--Facebook--,--Microsoft--,--Tesla--,--OMX Helsinki PI--,--Fortum--,--Kone--,--Neste--,--Nokia--,--Nordea Bank--,--Sampo--,--Nasdaq Composite--,--Alphabet--,--Amazon--,--Apple--,--Facebook--,--Microsoft--,--Tesla--,--